Viga Sprey Ürün Görseli

Viga Sprey Nasıl Kullanılır

Viga Sprey

Nasıl Kullanılır?

                Erkek ereksiyonu oldukça önemli bir konudur. Sizlere sunmakta olduğumuz Viga Sprey geciktirici etkiye sahip kusursuz bir üründür. Erken boşalma problemi stres ve kaygı bozukluklarında meydana gelebilir. Ancak bunun çözümü sizlere sunmakta olduğumuz Viga Sprey ile artık çok basittir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan bu ürünü gönül rahatlığı ile herkes kullanabilir. Çünkü içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal madde barındırmaz. Ülkemizde de her üç kişiden birinin erken boşalma problemi vardır. Bu nedenle bu durum utanılması gereken bir sorun değildir ve çözümü oldukça basittir.

Ürünü cinsel ilişkiye başlamadan 10 dakika önce kullanmalısınız. Bu Viga Sprey adlı ürünün tamamen emilmesi ve etkili olması için yeterli olan süredir. Penis ucuna ve geri kala gövde kısmına birkaç kez sıkmanız yeterlidir. Sprey formunda olduğu için oldukça rahat bir şekilde uygulanır. Vajina ile temasında da herhangi bir sorun olmadığı için durulanmaya ihtiyacı yoktur. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra 45 dakika boyunca etkisini gösterir. Bu da bize göstermektedir ki minimum 45 dakika boşalmadan cinsel ilişkiye devam edebilirsiniz. Yan etkisi de bulunmadığı için 18 yaşın üstündeki herkes rahatlıkla kullanabilir.

Bu zamana kadar herhangi bir yan etkisi görülmemekle birlikte küçük bir bölgede deneyerek kullanmanızda fayda vardır. Tadı ve kokusu olmadığı için sizleri rahatsız edecek herhangi bir deneyimde bulunmaz. Kan akışını düzenler ve uzun dakikalar boyunca yaşadığınız cinsellikten faydalanmanıza yardımcı olur.

YORUM GÖNDER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YORUMLAR (0 )